Jauns produkts

Uzlādējams ultraskaņas sejas ādu tīrāku Lāpstiņu Maigu Pīlinga Ādu Tīru Jonu importa un Sejas led ultraskaņas ādas nostipriniet

999 vienības:

€22.95

-30%

€32.79

Jauns ultraskaņas sejas tīrīšana mašīna Sejas Kopšanas Līdzeklis LCD Ciparu Pinnes Noņemšanas Ādas Tīrīšana ar Ultraskaņu, Pīlings, Spa Skaistums

sejas ultraskaņas tīrīšanas mašīna

Instrukcija

1.Tīras sejas un pat ap visu seju ar piemērotu savelkoša losjons līdz absorbcija caur ādu, tādējādi nodrošinot ādu ar rūpīgu dezinfekciju un optimālu aizsardzību.

2.Pieteikties tonera uz ādas, nospiediet ieslēgšanas/IZSLĒGŠANAS slēdzi, pēc tam aparāts var ievietot normālu darbību.

3.Nospiediet sonic wave režīma slēdzi, lai izvēlētos ultra-skaņas izvades režīmu.Nospiežot

secība ir :

Clean + 2. līmenis-> 3. līmenis-> Nutri - 1. līmenis -> 2. līmenis -> 3. līmenis->EMS 1. līmenis -> 2. līmenis -> 3. līmenis-> Clean+ līmeni 1.

4.Izvēle pēc 1. metode, metode, 2. un 3. metodi.

5.Padarīt lāpstu-tipa galiņš ādu, lai novērstu atomized sebum no

par pores.By pārvietojas uz tīrīšana daļa lēnām, jūs atradīsiet blackhead, pimples un pinnes ir atrisināt un noņemt uzreiz.

Darbības jāizmanto sadarbībā ar ādas kopšanas līdzekļi (remover gel vai tonera) un lāpstu-tipa gals ir bez tukšs dedzināšana.Tas nedrīkst pārsniegt 10 minūtes lietot katru reizi.

Zondes un iekārtas jāuzglabā tīrīšanas un dezinficē, un pēc tam, izmantojot.

6.Nākamo lietošanai.

Aparāts automātiski izslēgsies pēc 10 minūtēm.

Maksas vienu stundu katru reizi.

Ievads un efektivitāti

Izmantojot augstas frekvences vibrācijas, ekskavatoru-tipa tīrīšanas skaistumkopšanas aparātu var veikt dziļa masāža, kas veicinās kustības tauku, bet uzlabo mikro cirkulāciju, stimulē degšanu, sadalīšanas un pārveidošanas lipocyte uz metabolītu un tālāku novadīšanu no ķermeņa, lai sasniegtu tīrīšanas efektu.

Pieņemot lāpstu-tipa zondi, tas var iet dziļi ādā, 3-7mm, plānas un izsmidzinām īpašu skaistumu losjons ar akustisko svārstību lai emulsify dubļi, un lieki sebum, neizpildītie no grima poras un sviedru scaleand likvidēt kopā ar apšļākt ar ūdeni.Kā ātrākais un efektīvākais tīrīšanas metodi, var noņemt netīrumi, corneum, tauku graudiņiem un pinnes utt., padara ādu ar labāku uzsūkšanos, lai panāktu efektu dziļi tīroša un veselīgu balināšanas.

Darbības veids 45 grādu leņķī pieņem, lai paātrinātu vielmaiņu epidermic šūnas un atjauno tā normālo modernizācija ātrumu, uzlabotu izliešanas vecumā un neregulāra aberrant šūnas, mīkstina keratīnu, pārkārtot epidermic šūnas vienlaikus atjaunojot ādas elastību un atkāpjas uz stingru, gludu un maigu ādu.

Brīdinājums neizmantojiet šo aparātu ap acīm un brūces.Bērni, grūtnieces vai cilvēki ar garīgās abnormity ir aizliegts izmantot.Bet šis aparāts ir lietots, tas ir normāla parādība, ja kāds no čīkstēt skaņas kopš frekvenču radīts, ir tuvu audio frekvences.Lūdzu brīvi izmantot.Lūdzu, neattiecas strāvas vadu vai izmantot papildu spraudņiem.Lūdzu, izvelciet kontaktdakšu, kad tas netiek izmantots.Ilgu laiku tapām-var izraisīt ugunsgrēku vai nelaimes gadījumu.Lūdzu, nav bojājumu, mainīt, velciet, vērpjot vai izvelciet strāvas vadu ar spēku un izvairītos no strāvas vads tangled uz aparāta, jo tas var izraisīt ugunsgrēku vai radīt īssavienojumu.Ja strāvas vads ir bojāts, vai kļūst karsti, lūdzu pārtraukt darbību nekavējoties.Lūdzu neizmantojiet aparāts ar mitrām rokām.Tikai tad, kad jūsu rokās ir sausa, jūs varat to izmantot , pretējā gadījumā tas var izraisīt elektriskās strāvas triecienu vai īsslēguma strāvas padeves.Lūdzu neizmantojiet atšķaidītāju, benzolu vai citu šķīdinātāju, lai attīrītu aparātu, pretējā gadījumā tas var sabojāt aparātu.Lūdzu, neizmantojiet šo aparātu zem temperatūru 0 grādu vai virs 40 grādu, vai vietā, kas ir pakļautas tiešiem saules stariem.

  • Funkcijas: Atmirušās Ādas Noņemšanas
  • Ražošanas process: Mašīna
  • Barošanas Avots: Uzlādējams Akumulators
  • Materiāls: Metāla
  • Preču Kvalitātes Sertifikāciju: ce
  • Zīmola Nosaukums: Pelvifine

Tagi: lāpstiņu no nerūsējoša tērauda, 6000k h7 led, sejas lāpstiņa, vibr, tīras sejas, ultraskaņas tīrītājs, sejas vīriešiem, simulators pelvifine, elektriskā ultraskaņas sejas attīrītājs, ultraskaņas tīrīšanas mašīnu, rūpniecības, oem ultraskaņas.

Uzrakstīt recenziju

Uzlādējams ultraskaņas sejas ādu tīrāku Lāpstiņu Maigu Pīlinga Ādu Tīru Jonu importa un Sejas led ultraskaņas ādas nostipriniet

Uzlādējams ultraskaņas sejas ādu tīrāku Lāpstiņu Maigu Pīlinga Ādu Tīru Jonu importa un Sejas led ultraskaņas ādas nostipriniet

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti