Jauns produkts

Rowin PW-01 Ģitāru Pedāļu Barošanas 10 Izolēts DC Izeja 9V/12V/18V, Ģitāra, Bass Efektu Pedāļi ar Uzlādēšana caur USB portu

999 vienības:

€20.72

-54%

€46.03

Par Rowin ( Lowin )

Rowin ( Lowin ) Mūzika ir profesionāla ražo ģitāras pedālis ar 9+ gadu pieredze.Mums ir piegādātāju, lielākā daļa pārdevēji uz Amazon.Rowin mērķis ir attīstīt augstākās kvalitātes pedāli, bet nāk par pieņemamu vērtību, kuru ikviens var iesaistīties ar.Pirkšana no Rowin jums tiks nodrošināts ar vairāk uzticamu kvalitāti un profesionālu pēc pārdošanas pakalpojumu.

【10 Izolētiem Rezultāti] aicina 6 x 9V 100mA, 1 x 9V 500 ma, 1 x 12V 100mA, 1 x 18V 100mA, 1 x 5V 1A USB, 18V DC input, strāvas adapteris jābūt negatīviem iekšējiem un pozitīva ārējās.

【Īsslēguma/Overcurrect Aizsardzības] aicina gadījumā, ja ligzda ir īso ķēžu iekārtas pievienota vai saņem strāvas pārslodzes, tas apstāsies, kas sniedz enerģiju.Kad iekārta ir atvienota no strāvas, rozetes atsāksies.

【Stūres Stāvokļa Indikators Iedegas] aicina Spilgti Zaļā LED pedāli, klāja apgaismojuma un īssavienojumu, kurā norādīts.

【Materiāls] aicina Šo pedāli barošanas ir izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija sakausējuma, iebūvēts USB uzlādes par iPhine, iPad, Android Planšetdatoru, Uzlādes ierīces jebkurā vietā, jebkurā laikā jūsu pusē.

Lūdzu, pārliecinieties, ka ieejas jauda ir 18V DC 1A.Pievienojiet standarta ar negatīvu iekšējo un pozitīva ārējās.

Iepakojumā Spec

Produkta izmērs: 17.2 x 4.5 x 3.3 cm Iepakojuma izmērs: 23.8 x 5.8 x 10 cm Iepakojuma svars: 620g Paketē Iekļauts: 1 x PW-01 Strāvas Padeve 1 x Strāvas Adapteris 8 x 55cm Savienotājs 2 x Polaritātes Maiņu Kabelis 1 x USB kabelis 1 x Lietotāja Rokasgrāmata

Uzmanību

1. Šis izstrādājums nav ūdensnecaurlaidīgs.Lai izvairītos no elektriskā šoka, lūdzu turēt prom no ūdens, un nav izmantot šo produktu mitrs vai jebkuru citu iespējamo risku šķidruma vidē. 2. Neizjauciet vai mēģinājums īssavienojuma vai izmantot augstas temperatūras vidē. 3. Nenovietojiet šo produktu tādā vietā, kur bērni var viegli pieskarties. 4. Lūdzu, izmantojiet norādīto adapteri, lai izvairītos no problēmām, ko izraisa dažādu specifikāciju. 5. Lūdzu, uzglabāt produktu sausā vidē, kad to neizmanto.

  • Sertifikācija: NAV
  • Zīmola Nosaukums: LOWIN
  • Modeļa Numurs: PW-01
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Tagi: pedālis rowin, bass electr, isolator usb, ģitāra nux, spēkā ģitāra, pedāļi rowin, ģitāra, pedālis, ģitāra pedalboard, electr ģitāra, canon 7d cf kartes.

Uzrakstīt recenziju

Rowin PW-01 Ģitāru Pedāļu Barošanas 10 Izolēts DC Izeja 9V/12V/18V, Ģitāra, Bass Efektu Pedāļi ar Uzlādēšana caur USB portu

Rowin PW-01 Ģitāru Pedāļu Barošanas 10 Izolēts DC Izeja 9V/12V/18V, Ģitāra, Bass Efektu Pedāļi ar Uzlādēšana caur USB portu

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti