Jauns produkts

MIFINE WARWOLF Teleskopiskie BOLO makšķeri 2.1 M/2.4 M/2.7 M/3M/3.6 M Ceļojumu Vērpšanai liešanu un Zivju Roku peldēt Jūras makšķere 40g

999 vienības:

€16.66

-47%

€31.44

Teleskopiskie BOLO makšķeri 2.1 M/2.4 M/2.7 M/3M/3.6 M

*Saraušanās garums visa makšķere ir 60CM, kas ir viegli ceļot un veikt. *Izgatavota no tīra oglekļa audums, ar makšķeri ir gaismas/grūti/spēcīga un viegli mest un kontroles zivis. *Stienis ir nedaudz ciets, nedaudz augsta oglekļa un griežas patvaļīgi, lai nodrošinātu izturību. *Iekšējā sadaļā ir izgatavots no augstas izturības matēts lentes, un rokturi sadaļā ir izgatavots no krāsas ar labu sniegumu, kas ir nodiluma izturīgs un izturīgs pret skrāpējumiem *Izmantojot S302 nerūsējošā tērauda plāksnes, sēdeklis, tā var noteikt coiler ļoti labi.Tas ir izturīgs, anti-skid un rūsas-bezmaksas. *Izmantojot ieroci pelēks KLLTSG rokasgrāmata gredzenu, KL rokasgrāmata gredzenu rāmis ir augstas stiprības, anti-oksidācijas, LTS magnētisko gredzenu ir gaismas un grūti, un kontaktligzdas līnija ir gluda, bez bojājumiem, līnijas. *Un rokturi sadaļā ir izgatavots no krāsas ar labu sniegumu, kas nodiluma izturīgs un izturīgs pret skrāpējumiem *Soda ieroci pelēks oksīda asti, pretkorozijas, anti-oksidācijas *Augsta izturība klp novērš stieņa no sadursmes laikā uzskaites.

Izgatavota no tīra oglekļa audums, ar makšķeri ir gaismas/grūti/spēcīga un viegli mest un kontroles zivis.

Saraušanās garums visa makšķere ir 60CM, kas ir viegli ceļot un veikt.

Un rokturi sadaļā ir izgatavots no krāsas ar labu sniegumu, kas nodiluma izturīgs un izturīgs pret skrāpējumiem

Izmantojot S302 nerūsējošā tērauda plāksnes, sēdeklis, tā var noteikt coiler ļoti labi.Tas ir izturīgs, anti-skid un rūsas-bezmaksas.

Stienis ir nedaudz ciets, nedaudz augsta oglekļa un griežas patvaļīgi, lai nodrošinātu izturību.

Izmantojot ieroci pelēks KLLTSG rokasgrāmata gredzenu, KL rokasgrāmata gredzenu rāmis ir augstas stiprības, anti-oksidācijas, LTS magnētisko gredzenu ir gaismas un grūti, un kontaktligzdas līnija ir gluda, bez bojājumiem, līnijas.

Soda ieroci pelēks oksīda asti, pretkorozijas, anti-oksidācijas Augsta izturība klp novērš stieņa no sadursmes laikā uzskaites.

Transporta iepakojums ir izgatavots no augsta blīvuma auduma maisiņus, un lielu izturību un caurulēm.

 • Mānekļi svars: 40g
 • Zīmola Nosaukums: MIFINE
 • Kategorijas: Teleskopisko Makšķeri
 • Pozīcija: straume
 • colsed garums: 60cm
 • ruļļa sēdekļa: tainless tērauda plāksne sēdeklis
 • Kopējais Garums: 2.1/2.4/2.7/3.0/3.6 M
 • Materiāls: Augsta Oglekļa
 • Cietība: GRŪTI
 • Modeļa Numurs: 2.1 M 2.4 M 2.7 M 3.0 M 3.6 M
 • Sadaļa: 2.1 M-6/2.4 M-7/2.7 M-7/3M-7/3.6 M-8
 • Top Diametrs: 1.8 mm
 • Iepakojums: auduma soma

Tagi: zvejas knaibles pesca, pakārtotā piegādes makšķeri, vērpšanas svārki, prakses lidot stienis, zivju stienis, pe stienis, 3 lidot stienis, zivju grip lūpu, Stienis, stienis pātagu.

Uzrakstīt recenziju

MIFINE WARWOLF Teleskopiskie BOLO makšķeri 2.1 M/2.4 M/2.7 M/3M/3.6 M Ceļojumu Vērpšanai liešanu un Zivju Roku peldēt Jūras makšķere 40g

MIFINE WARWOLF Teleskopiskie BOLO makšķeri 2.1 M/2.4 M/2.7 M/3M/3.6 M Ceļojumu Vērpšanai liešanu un Zivju Roku peldēt Jūras makšķere 40g

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti