Jauns produkts

Lasīt un Rakstīt Redzi Vārdu Teikumus Komplekts 1 un 2 (Komplektā) Google Klasē Mācību PDF Elektronisko Failu

999 vienības:

€4.60

-29%

€6.57

Piezīme: Šis produkts ir PDF elektronisko failu, mēs ne nosūtīsim jums faili uz jūsu piegādes adresi, mēs atstāt ziņu par Google download saiti uz jums, lūdzu, izdrukājiet to, ko pats pēc lejupielādes.Ja nav problēmu, lūdzu apstipriniet šo pasūtījumu.

Produkta Apraksts

Redzi Vārdu Teikumus Lasīt un Rakstīt Komplekts 1 un 2:

Aktuāli vārdi ir visbiežāk vārdus angļu valodā.

Lielākā daļa vārdus, ka mēs lasām tekstu, tiek uzskatīts, redzes vārdus.

Apskatiet šos redzi vārdu statistika:

* 12 Acīs vārdiem, sastāda aptuveni 25% no tiem, mēs lasīt un rakstīt. * 100 Acīs vārdiem, sastāda aptuveni 50% no tiem, mēs lasīt un rakstīt. *Par 300 Acīs Vārdus, kas veido 75% no tiem, mēs lasīt un rakstīt.

Redzi Vārdus, Teikumus: Lasīt un Rakstīt nodrošina skolēnus ar iespēju, lai praksē lasīt vienkāršus teikumus, kas izgatavoti no redzesloka vārdus un pamata CVCe vārdus.Tur ir bilde clues, lai atbalstītu katru CVCe vārdu vai cita pamata vārdiem.

**Krāsa vārdi ir iekļauta arī sodu.

Šis produkti darbojas uz: valodas plūdums Redzi Vārdu Atzīšanas Pamata Phonics Prasmes, Rakstīšanas Valodas, Ļauj studentiem prakses Redzi Vārdus no konteksta!

Komplektā Apraksts Šos lasījumā fragmenti ir ideāls cīnās lasītājiem, un ESL studentiem Bērnudārzā,1. pakāpes un 2. pakāpes.

Šie lasījumā comprehensions un valodas plūdums fragmenti būs veidot studentu uzticību lasījumā!!

Šie lasīšana paketes ietver šādas darbības:

Lasīt 3 reizes valodas plūdums

-Īsas atbildes uz jautājumiem

-Aizpildīt tukšās jautājumi

-Vairākas izvēles

Spēles stāsts ar bildēm, un

-Secību

-Patiesa vai nepatiesa,

Redzi Vārdu Lasītāja Izpratni un praksi lapas ir ideāls, lai no rīta darbu, vadoties lasīt, lasītprasmes centri, mājas, papildu valodas plūdums praksi, klausīšanās un vēl daudz vairāk!

Redzi vārdiem vērsta uz:

KOMPLEKTS 1: a, un prom, liels, zils, var, nāc, uz leju, atrast, lai, funny, iet, palīdzēt, lūk, es, it, is, it, lēkt, maz, meklēt, darīt, man, mans, ne viens, spēlēt, sarkans, skriet, teica, redzam, ka, trīs, lai, divas, līdz mēs, ja, dzeltena, jums.

SET 2: visiem, esmu, ir, ēda, be, melns, brūns, bet nāca, nebija, darīt, ēst, četri, iegūt, labi, ir, viņš, savā,, piemēram,, ir, jauns, nē, tagad, par mūsu, mūsu, ārā, lūdzu, diezgan, skrēja, braukt, redzēju, saka, ka viņa, tik drīz, ka, tur, tie, šī, pārāk, zem, gribu, bija labi, gāja, ko, balts, kas, būs, ar, jā.

SET 3: pēc tam, kad, atkal, ir, tāds ir, jautāt, ko varētu, ik, lidot, no, dot, iet, bija, ir, viņas, viņu, viņa, kā, vienkārši, zinu, ļaujiet, dzīvot, var, vecais, kad, atveriet, vecāki, sakot, apaļas, daži, pārtraukt, jāņem, paldies, tiem, tad, domāju, staigāt, bija, kad.

  • Vecums: 8~13 Gadi

Tagi: PDF, rakstīt, acrobat pro, ezis pildījumu rotaļlieta, mācies angļu valodā, angļu, a4 dokumentu skeneris, mājas komplekts, redaktors pdf, rakstiet.

Uzrakstīt recenziju

Lasīt un Rakstīt Redzi Vārdu Teikumus Komplekts 1 un 2 (Komplektā) Google Klasē Mācību PDF Elektronisko Failu

Lasīt un Rakstīt Redzi Vārdu Teikumus Komplekts 1 un 2 (Komplektā) Google Klasē Mācību PDF Elektronisko Failu

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti