Jauns produkts

Misiņa Plūsmas Sensors Temperatūras Mērīšanas YF-B7 Hall Sensors Weter Slēdzi+LCD Displejs Plūsmas Mērītājs

999 vienības:

€21.08

-5%

€22.19

piegāde nepiedāvā akumulatoru.Gaisa kuģniecības neļauj.Paldies par sapratni.

Pirmkārt, galvenās definīcijas

Nospiediet taustiņu pa kreisi vai pa labi, lai iestatītu taustiņu "SET", plus taustiņu "+", mīnus taustiņu "-".

Otrkārt, rādīt instrukcijas

1, temperatūra

Temperatūras displeja diapazons ir -99 ° -999 °, vienības C ir temperatūra pēc Celsija, un F ir Fārenheita temperatūras.Temperatūras vienības var pārslēgt, nospiežot "+" taustiņu.

2, izmantojiet laika / plūsmas ātrums displejs

Plūsmas caurplūdes režīmā automātiski pāriet uz plūsmas ātrumu displejs, kas nav ūdens, no laika displejs kopējo laiku (tikai ūdens spiediena režīmā displeja laikā).Kopējais laiks vienību, DIENA, dienas, STUNDAS teica: stundas laika vienībās, var nospiest taustiņu "+" taustiņu, lai pārslēgtos.

Plūsmas ātrums vienības LPM ir "litri / minūtē", GPM nozīmē "galonu minūtē" un var pārslēgt, nospiežot uz "-" taustiņu.

Pašreizējā interfeiss numurs tiek parādīts ar citiem interfeisiem: 00 apzīmē K vērtības iestatīšanas saskarne (K laukumu rādīšana).

3, stūres uzgaļi

Barošanas ātru ikona tiks parādīta, kad akumulatora uzlādes līmenis ir zems, un nemirgo, pamudinot lietotāju, lai nomainītu akumulatoru.Gadījumā, ja atbilstošas jaudas netiek parādīts.

4, jaucējkrāns, animācija (tikai caurplūdes režīmā)

Ja ūdenī ir konstatēts, jaucējkrāns animācija sāks rādīt ūdens pilieni.

5, ar kopējo ūdens patēriņu, plūsmas ātrums displejs

Kopējais ūdens daudzums, ko izmanto vienība L ir pieaugums, GAL ir galonu, vienības var iet.Ja kopējais ūdens patēriņš ir mazāks par 10000L (vai GAL), būs jābūt precīziem, lai aiz komata pēc diviem, kad kopējais ūdens patēriņš ir lielāks nekā 9999.99 L (vai GAL) būs slēpt aiz komata pēc vērtības.Maksimālais mērīšanas 999999L (Piezīme: l kā kvazi-ja vienība ir iestatīta uz GAL, ir arī pilns ar 999999L noskaidroti 0, tas ir, pēc tam, kad ieraksts 219969GAL noskaidroti 0), pēc vairāk nekā 0 no atkārtotu mērījumu.

6, K vērtību nosaka, raksturs, K IESTATĪJUMS)

K vērtības noteikšanu rakstzīmes, kas tiks parādīta, kad ienāk K vērtības noteikšanu interfeisu.

7, kopējo plūsmu raksturu (KOPĀ) (tikai caurplūdes režīmā)

Kad sistēma, kas darbojas caurplūdes režīmā, kopējais satiksmes raksturs ir redzams zem galvenā saskarne.

Treškārt, noteikt un saskarnes apraksts

1, galvenais interfeiss un galvenais interfeisa uzstādījumi

Galvenais interfeisa displeja rakstzīmes KOPĀ kopējais ūdens patēriņš, temperatūra, kopējais lietošanas laiks.

Nospiediet taustiņu "SET" taustiņu galvenajā interfeisā, lai uzstādītu kopējais patērētais laiks.Nospiediet "IZVEIDOT" pogu, lai vienmēr izmanto pirmo reizi būs flash pirmais numurs, īsi nospiediet taustiņu"+", kas mirgo skaits palielinās; īsi nospiediet taustiņu "-" mirgo skaits tiks samazināts par 1; īsi nospiediet taustiņu "SET" taustiņu, lai pārslēgtos uz nākamo ciparu.Āķu pēc garas nospiediet "IZVEIDOT" pogu, lai saglabātu uzstādījumus.

Piezīme: iestatot kopējais patērētais laiks, noklusējuma ir iestatīts stundas.Kopējais patērētais laiks caurplūdes režīmā un kopējais patērētais laiks barometrs režīmā, kas ir neatkarīgas.

2, K vērtību nosaka saskarne un K vērtību nosaka, saskarne, uzstādījumi (tikai caurplūdes režīmā)

Kad sistēma darbojas caurplūdes režīmā, nospiediet taustiņu "SET" taustiņu galvenajā interfeisā, lai pārietu uz K vērtības noteikšanu interfeisu.

K vērtības iestatījums, interfeiss būs redzams burtiem "K IESTATĪJUMS", saskarne skaitu 00, K vērtība.

Nospiediet taustiņu "SET" taustiņu, lai iestatītu K vērtība saskaņā ar K vērtības noteikšanu interfeisu.Nospiediet "IZVEIDOT" pogu, pēc pirmā vērtība K vērtību, tiks flash, īsi nospiediet taustiņu"+", kas mirgo skaits palielinās; īsi nospiediet taustiņu "-" mirgo skaits tiks samazināts par 1; īsi nospiediet taustiņu "SET" taustiņu, lai pārslēgtos uz nākamo bitu skaits.Āķu pēc garas nospiediet "IZVEIDOT" pogu, lai saglabātu uzstādījumus.

Četri citi

1, sistēma ir miega mehānisms (tikai caurplūdes režīmā)

Izmantot akumulatoru interfeisu, strāvas padeve, lai taupītu enerģiju un uzlabotu akumulatora darbības laiks, sistēmas nav darbība, un ne ūdens plūsma būs ievadiet neaktīva valsts.Pēc ievadīšanas miega režīmā, displejs automātiski pāriet uz galvenā saskarne un saglabāt displeja funkcija.Kad ūdens plūsma automātiski pamosties no mērījumu valsts.

2 kopējais ūdens patēriņš reset

Tur ir RESET simbolu uz muguras valde, kurā ir divi kontakti, kas atrodas tai blakus.Pēc tam, kad sistēma ir powered, divi īssavienojumu sistēmu būs skaidrs kopējais ūdens patēriņš.

  • Savienojuma Tips: Vīriešu BSPP Vītne
  • Modeļa Numurs: M
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Mērījumu Diapazons: 1-999999L
  • Kopīga Cauruļu Urbuma Izmērs: 1/2"
  • Zīmola Nosaukums: LOUCHEN ZM
  • DIY Piederumi: Santehnikas

Tagi: 1 collu plūsmas mērītājs, displeja seifs, plūsmas mērītājs, plūsmas sensors, plūsmas slēdzis ūdens, plūsmas indikators ūdens, antīko slēdzis, ūdens plūsmas mērītājs, ūdens plūsmas kontroles displejs, benzīna plūsmas mērītājs.

Uzrakstīt recenziju

Misiņa Plūsmas Sensors Temperatūras Mērīšanas YF-B7 Hall Sensors Weter Slēdzi+LCD Displejs Plūsmas Mērītājs

Misiņa Plūsmas Sensors Temperatūras Mērīšanas YF-B7 Hall Sensors Weter Slēdzi+LCD Displejs Plūsmas Mērītājs

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti