Jauns produkts

2 ml*10 Bišu Medicīna Benzalkonija Bromīda Šķīduma Bites Sterilizācija Zāles Biškopis Nogalināt Baktērijas

999 vienības:

€7.83

-29%

€11.18

1ML*10 Benzalkonija bromīda šķīduma Sterilizācija bišu medicīna Biškopības Medicīna

[ANGĻU NOSAUKUMS] Benzalkonija Bromīda Šķīdums

[AKTĪVAS SASTĀVDAĻAS] Benzalkonija Bromīds

[IEPAKOŠANAS] 2 ml X 10 ampulas/gadījumā

[STORAGE] lūdzu, Glabājiet to tumšas un noslēgtas vietas

[FORMU UN ĪPAŠĪBAS] Tas ir dzidrs un bezkrāsains šķidrums ar vieglu aromātu, bet ļoti rūgta, Tur būs daudz putu, ja jūs krata stingri, un tas radīs nokrišņu daudzums, zemā temperatūrā.

[Function] (FUNKCIJA) Šīs zāles ir dezinfekcijas līdzeklis, un ko izmanto par nogalināšanu patogēno mikroorganismu par bitēm un to klātbūtni, piemēram, sēnītes, pelējumu, baktērijām un utt.To varētu izmantot par kopējo bišu slimības, piemēram, sacbrood vīruss, kāpuri ies bojā slimību, jo Eiropas un Amerikas , kaļķaini slimību,bišu puvi,kāpšana bišu slimībām,diarrheal slimību,bišu paralīzes, liels vēders un slimības utt.

[LIETOŠANAS UN DOSAG] Atšķaida 1 ampoule ar 500ml ūdens un apsmidzina uz šūnveida pie tilt, kamēr pastāv neliela mitruma bišu ķermeņa.Bišu mašīna dezinfekcijas:Atšķaida 1 ampoule ar 250ml ūdens un sterilizēt, mērcējot.

Lopbarības attīrīšanas: sajauc 1 ampoule uz 2kg lopbarības vienmērīgi barot bites.Sajauc 1~3 ampoule šīs zāles ar 1 ampoule no acaricidal aģents, un atšķaida to ar 1000-1200 ml ūdens aerosols sterilizē un nogalināt bišu ērces.

[IZŅEMŠANAS LAIKU], Pārtrauciet lietot šīs zāles 5 dienas pirms medus plūsmas.Aizliegt to lietot laikā, medus plūsmas periods.

[LIETĀM VAJAG pievērst UZMANĪBU]nejaukt ar ziepēm vai sāls dezinfekcijas līdzekļi, un to nevar sterilizēt oftalmoloģijas instrumenti vai gumijas izstrādājumi.Atšķaidīto medicīnā nepieciešams, lai izlietotu dienas,un, ja ir kāds kristāla, jums ir nepieciešams, lai apsildītu tā, lai 50°līdz kristālu šķīdināšanai pirms lietošanas.Un tas nav efekta iedarbību.

[TERMIŅA beigu DATUMS]2 Gadiem

  • Modeļa Numurs: 0623
  • Preces nosaukums: Benzalkonija bromīda šķīdums
  • specifaction: 2 ML*10 Ampulas

Tagi: bišu saglabāt, bišu karaliene, varroa, manhao, bišu varroa, biškopis varroa, beekeep, bišu medus, bišu strops, bišu rīks.

Uzrakstīt recenziju

2 ml*10 Bišu Medicīna Benzalkonija Bromīda Šķīduma Bites Sterilizācija Zāles Biškopis Nogalināt Baktērijas

2 ml*10 Bišu Medicīna Benzalkonija Bromīda Šķīduma Bites Sterilizācija Zāles Biškopis Nogalināt Baktērijas

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti