Jauns produkts

2G Auto GPS Tracker TK905 GPS atrašanās vietas Ūdensizturīgs IP65 Magnēts Transportlīdzekļa Rastreador Balss Monitors 5000mAh Ilgi Gaidīšanas Bezmaksas Web APP

999 vienības:

€29.24

-23%

€37.98

Apskats:

Ūdensizturīga GPS Tracker TKSTAR TK905 ir 2G GSM GPS Tracker, kas darbojas, pamatojoties uz esošo 2G GSM/GPRS tīklu un GPS satelītiem, tā var noteikt un uzraudzīt jebkuru mērķi, attālināti ar SMS, mobilo APP un tīmekļa izsekošanas programmatūru bez ierobežojumu sekošanas attāluma!Tā pieņem vismodernākās tehnoloģijas, GPS un LBS dual pozicionēšana.Bez tam, ar iebūvētu spēcīgu magnētu, to var uzstādīt ļoti viegli un cieši uz automašīnu, kravas automašīnu un jebkura mērķa ar metāla interfeisu.

Bez tam, šī transportlīdzekļa tracker TK905 ir pilna featured GPS tracker, kas ir paredzētas dažādiem transportlīdzekļu izsekošanas programmas.Tas ir atbalstīts izvēles grūti vadu auto lādētāju, kas, lai iegūtu nepārtrauktu ārējo varu.Tās iebūvēto GPS uztvērēju ir pārāka jutību un ātru laiks, lai pirmais labojums.Tās quad joslā GPRS/GSM apakšsistēmas atbalsta 850/900/1800/1900 MHz, kas ļauj TK105A atrašanās vietas var vērot reālā laikā, vai periodiski kāpurķēžu ar backend serveri un mobilo sakaru ierīces visā pasaulē !Sistēmas integrācija ir vienkārša, jo visu dokumentāciju, kas ir paredzēta GPRS sakaru protokols.GPRS sakaru protokolu, atbalsta dažādas atskaites, ieskaitot avārijas, ģeo-žogu robežas šķērsošanu, zems akumulatora uzlādes līmenis, šoks, signalizācijas un plānots GPS pozīciju.

Galvenās Funkcijas:

1. GPS+LBS Dual Pozicionēšanas Veidus: Ja gps signāls ir labs, ierīce būs atrast, izmantojot gps satelītu, ja tā nav, ierīcē būs atrast, izmantojot LBS!Saskaņā GPS atrašanās vietu režīmā, precizitāti līdz 5-10 metriem, saskaņā ar LBS izvietojot režīmā, precizitāte ir 100-1000 metri!

2. Reālā Uzskaite: Jūs varat reālā dziesmu ierīces uz google kartes, izmantojot mobilephone, planšetdatoru un datoru, un minimālās datu augšupielādes intervāls ir 10 sekundes!

3. Vēsture Maršrutu Apskate: APP un web serveris var ierakstīt augšupielādēt datus no ierīces līdz 6 mēnešiem, jūs varat aplūkot vēstures maršrutu jebkurā brīdī!

4. Ilgs Gaidīšanas Laiks: Tajā ir iebūvēti 3,7 V 5000mAh Li-ion akumulatoru, var gaidīšanas līdz 90 dienām.

5. Spēcīgs Magnētiskais: Tas ir 5gab iebūvēto magnētu,ar super spēcīgu spēcīgu magnētisko,var ļoti viegli uzstādīt.

6. Ūdensizturīgs IP65: ūdensizturīgs līmeni, šī ierīce ir IP65, tas var pretoties ūdens šļakatām, bet nevar likt zem ūdens!

7. Attālināti Balss Monitors: Nosūtīt "Monitors+Paroli, lai ierīci, vispirms, pēc tam ierīce kļūs par monitoru režīms,

tagad, ja jūs veicat zvanu uz SIM skaitu ierīcē, tas būs uzņemt jūsu zvanu atbildētu automātiski, un jūs varat kontrolēt balss ap ierīci!

8. Ātruma pārsniegšanas Signāls: Šis signāls darbojas tikai nepārtraukti pozicionēšanas režīmā.Kad vienība ātrums pārsniedz ātrumu, jūs presetted, to nosūtīs ziņu "ātruma signāls!", lai administratora skaits ik pēc 5 minūtēm.

9. Šoks/Vibrācijas Signāls: Pēc tam, kad jūs kratīšanas modinātāja iestatījums,lūdzu, ņemiet tracker ir stāvot uz 5 minūtēm, pēc tam šī funkcija sāks strādāt.Tā nosūta SMS "sensora signāls!", lai administratora skaits, kad vienība satriekts.

10. Kustības trauksme: vienības paliek nekustīgs vietā uz 10 minūtēm, lietotājs var iestatīt kustības signalizācijas ar šo komandu "pārvietot+passord", tad, ja ierīce pārcelts 500m, tā nosūtīs trauksmes SMS "Pārvietot Modinātājs+Platuma un garuma" atļauto skaitu.

11. Geo-žogs: izveidot geofence par tracker ierobežot tā kustības laikā rajonā.Vienība tiks nosūtītu trauksmes informāciju, lai APP un web serveri, ja tas iet no vai saņemt šajā rajonā.

12. Miega Režīmā, Ietaupot Akumulatora darbības:

* Miega laika režīms: Pēc tam, kad izdarīja šo iestatījumu, tracker darbosies tikai 5 minūtes pēc tam, kad waked uz augšu un atpakaļ uz miega režīms, GPS būs izslēgt un GSM tiks strādā ar zemu degvielas patēriņu režīmā.SMS, zvans tiks varat pamosties tracker.

* Miega režīms pēc trieciena sensora režīms: Pēc tam, kad izdarīja šo iestatījumu, ja nav šoks par 5 minūtēm, tracker strādās zem "gulēt ar šoka" režīmā, ar GPS tiks izslēgta, GSM tiks strādā ar zemu degvielas patēriņu.Vibrācijas, SMS, zvans tiks varat pamosties tracker.

13. GPS Datu Saglabāšana : kad ierīce zaudēja GSM un GPRS signālu, GPS dati tiks saglabāti tās iebūvēto atmiņu, 200pcs datus iespējams saglabāt visaugstākajā;

14. Web Izsekošanas Platformu un Mobilo APP : KALPOŠANAS BEZ maksas !Web serveri, un gan iOS, gan Android versija APP ir pieejama!

Specifikācija:

* Dim: 90mm * 72mm * 22mm (3.54" * 2.83" * 0.87")

* Svars: 168g

* Tīkls: 2G GSM/GPRS

* Band: 850/900/1800/1900Mhz

* GPS chipset: u-blox UBX-G7020

* GPS jutība: -159dBm

* GPS precizitāte: 5m

* Sienas lādētājs: 110-220V ieejas 5V-1A izejas

* Akumulators: Lādējams 3,7 V 5000mAh Li-ion akumulators

* Gaidīšanas laiks: 90days

* Uzglabāšanas Temp.: -40°C līdz +85°C

* Darbības Temp.: -20°C līdz +55°C

* Mitrums: 5%--95% bez kondensācijas

Svarīga Piezīme:

* Šo ierīci vienkārši var strādāt ar 2G GSM tīkls, un šī pozīcija nav iekļauta Sim Karte,lūdzu iegādāties no jūsu vietējā.

 • GPS tips: GPS Tracker
 • GPS Ģeogrāfiskās Atrašanās vietas: Eiropa
 • Īpaša Iezīme: Interneta Savienots
 • Spriegums: 12V
 • Tīkla un Joslas: 2G GSM/GPRS; Quad Band 850/900/1800/1900MHz
 • Zīmola Nosaukums: MiCODUS
 • Ekrāna Izmērs: Nē Ekrāns
 • Nekustamā GPS Ģeogrāfiskās Atrašanās vietas: Pasaules
 • Magnētiskā: Iebūvēts 5gab spēcīgu magnētu,Viegli uzstādīt
 • Web&LIETOTNES Izsekošanas Programmatūru: iOS un Android pieejami; Dzīves Laikā Bezmaksas!
 • Galvenā iezīme: Reāllaika/Vēsture Trases Apskate/Ilgi Gaidīšanas Laiks
 • Galvenās Iezīmes: Spēcīgu Magnētisko/Ūdensizturīgs IP65/Attāli Balss Monitors
 • GPS Jutība: -159dBm
 • Akumulatoru Dzīves: 30 Stundas & Augšu
 • Svars: 168g
 • Gaidīšanas Laiks: Aptuveni 90 Dienām
 • Galvenā Iezīme 2: Šoks/Vibrācijas Signalizācija/Ātruma Pārsniegšanu Signalizācija
 • Out Power: W
 • Postenis Izmēra: 90*72*22mm
 • Akumulators: Iekasējams 3,7 V 5000mAh Li-ion Akumulators
 • Galvenā Iezīme 1: Kustības Signalizācija/Geo-žogs/ Miega Režīms/GPS Datu Saglabāš.
 • Atrašanās Vietas Precizitāte: GPS Precizitāte
 • Modeļa Nosaukums: tk905
 • Garantijas laiks: viens gads
 • Gps Modulis: Jā
 • Pozicionēšanas Veids: GPS+Dual LBS
 • Ūdensizturīgs: IP65

Tagi: MiCODUS, 19 collu monitora hdmi, gp tracker, tk905, tkstar 3g trase, mini gps lokatora mini, navigācija gps, tkstar, mikro gps tracker bērniem, mini tracker.

Uzrakstīt recenziju

2G Auto GPS Tracker TK905 GPS atrašanās vietas Ūdensizturīgs IP65 Magnēts Transportlīdzekļa Rastreador Balss Monitors 5000mAh Ilgi Gaidīšanas Bezmaksas Web APP

2G Auto GPS Tracker TK905 GPS atrašanās vietas Ūdensizturīgs IP65 Magnēts Transportlīdzekļa Rastreador Balss Monitors 5000mAh Ilgi Gaidīšanas Bezmaksas Web APP

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti